Úvod » ZAHRADNÍ GRILY PALAZZETTI

Zahradní krby, pece a grily Palazzetti

Kde jinde hledat nejlepší a nejstarší tradici v grilování, než v Itálii.

V roce 1954 byla založena rodinná firma PALAZZETTI, která se z malé regionální firmy rozrostla do dnešní podoby, kdy vyrábí velké množství rozmanitých produktů na topení dřevem a nově i na dřevěné pelety.

Tímto i naše firma, jako autorizovaný dovozce této značky, vám chce nabídnou to nejlepší, co bylo lety odzkoušeno  a vyladěno k dokonalosti.

ZAHRADNÍ krby a grily PALAZZETTI jsou konstruovány s ohledem na dlouholeté tradice, aby splňovaly podmínky estetické, ale především funkční a nejlepší užitné hodnoty.

Zahradní krby a grily PALAZZETTI jsou nabízeny jako komplety, které se sestavují z předem vyrobených dílů.  Na přepravní paletě jsou jednotlivé díly dobře naskládány tak, aby se  přepravou  nepoškodily a také aby montáž na místě probíhala, co nejjednodušeji.

Materiály na stavbu jednotlivých sestav jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, určené pro dlouhou životnost  a správnou funkčnost. Jednak jsou to speciální betony s přídavky látek pro zamezení praskání a zvýšení akumulace tepla, dále speciální materiál Marmotech, který nejlépe odolává vodě a teplotám a také kvalitní nerezová ocel.

Některé sestavy mají plněhodnotnou troubu a také tradiční pec na pizzu.

PŘEJEME KRÁSNÉ CHVILKY VE SPOLEČNOSTI ZAHRADNÍCH KRBŮ A GRILŮ PALAZZETTI.