Úvod »Kamna-vložky PALAZZETTI » Krbová kamna

Krbová kamna

TECHNICKY DOKONALÁ KAMNA

Krbová kamna firmy Palazzetti splňují vysoké nároky na kvalitu použitých materiálů, účinnost spalování s nízkými emisemi a v neposlední řadě na design a osobitost. Palazzetti vyvíjí kamna, která nabízejí extrémní komfort a respektují životní prostředí. Všechny výrobky jsou testovány a certifikovány podle platných norem. Již přes 60 let dodává na trh výrobky, které podléhají dvojí výstupní kontrole.

3 materiály, které budou splňovat všechny Vaše potřeby. Dokonalá syntéza krásy a konstruktivní inovace v jednom výrobku. Kamna jsou tvořena nezničitelným litinovým topeništěm, případně topeništěm z materiálu Magnofix© tak, aby mohla nabídnout vždy nejlepší funkci a výkon. Topeniště je vloženo do ocelového svařence, který je kompletně utěsněn a obložen keramikou nebo barvenými ocelovými plechy.

Teplo je rovnoměrně rozložené pomocí dvou principů vytápění:

-  radiace (záření) 80%: teplo se hromadí v konstrukci kamen a následně je pomalu uvolňováno do prostoru. Toto je   zdravé teplo, které nevýří prach, udržuje konstantní vlhkost vzduchu a ohřívá lidské tělo do hloubky.

-  konvekce (proudění) 20%: teplo se současně rozšiřuje přírodním prouděním a rozptyluje teplo  do celého prostoru.

 

 

Kamna mají centrální nasávání vzduchu z venku. Pomocí přívodu a napojení na   kamna se zabrání odsávání vzduchu z objektu. Tím se zamezí nežádoucím jevům jako je nedostatek kyslíku a špatné hoření.

 

 

Topeniště je v závislosti na modelu tvořeno buď litinovými vyzdívkami nebo materiálem Magnofix©. Oba dva materiály mají své specifické dlouhotrvající a perfektní vlastnosti pro hoření a provoz.

 

Kamna mají svou regulaci hoření, která je perfektně nastavená pro optimální regulaci hoření, spotřebu paliva a výkon.

Keramické sklo topeniště má odolnost 800°C je vloženo do štíhlého rámu, aby ponechal co nejvíce prostoru pro fascinující pohled do plamenů. Sklo je opatřeno oplachem, tak aby zůstalo po dlouhé hodiny čisté.

Pod topeništěm je vyjímatelný popelník, který je navržen dostatečně velký, aby k vynášení popelu muselo docházet jednou za 3 dny nepřetržitého topení.

Velká pozornost je věnována také detailům, jako je ergonomická rukojeť dvířek topeniště, které ladí ke kamnům a jsou opatřeny povrchy, které zabraňují popálení při otvírání dvířek.

aaaaa

Řadit podle 
Výrobce  

doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma
doprava zdarma
doprava zdarma
doprava zdarma


doprava zdarma