Úvod » Krbová kamna NORDICA

Krbová kamna a vložky na dřevo Nordica

Společnost LaNordica - Extraflame v letošním roce slaví 50 let od svého založení.

Vznikla jako tradiční rodinná firma, jejíž kredit nejen na evropském, ale i světovém trhu neustále stoupá.

V současné době vyváží do cca 50 zemí celého světa a je jedním z největších evropských výrobců kamen, vložek, sporáků na dřevo, pelety a kotlů na pelety.

Výroba zahrnuje více než 200 produktů na vytápění a žádný z jejich dílů se nevyrábí v zámoří.

Intenzivní vývoj, nejnovější technologie, kvalitní použité materiály a nezaměnitelný design staví LaNordicu-Extraflame na přední pozice. S tím souvisí neustále se zvyšující obliba u zákazníků.

Výrobky LaNordica-Extraflame zahrnují velkou a typově pestrou škálu výrobků od tradičních kachlových, až po moderní a designově čisté výrobky.

Základem spalovacího prostoru je převážně litina a patentovaný, vysokoteplotně odolný materiál Nordiker. Vytvořením vysoké spalovací teploty v topeništi dochází k nejvyšší účinnosti, čistotě hoření, snížení spotřeby paliva a snížení emisí  CO2.

Výrobce LaNordica-Extraflame pro výrobu používá, nejen zmiňovanou vysoce kvalitní litinu, ale i legovanou ocel, kachlové obložení a mastek.

Téměř 25 let jsme akreditovaným dovozcem společnosti

LaNordica-Extraflame do České republiky.

Máme dlouholeté znalosti a zkušenosti s prodejem těchto výrobků. Přispěli jsme k dobrému jménu této značky, která je kvalitní a spolehlivá.

Garantujeme Vám, že koupí výrobku LaNordica- Extraflame získáte nejen teplo, ale i pohodu a bezstarostný provoz na dlouhou řadu let.

Řadit podle 
Výrobce  

doprava zdarma

Cena 32 230 Kč

doprava zdarmaCena 32 230 Kč

doprava zdarma
doprava zdarmaCena 42 830 Kč

doprava zdarma
doprava zdarma

Cena 47 700 Kč

doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


Cena před slevou 51 403 Kč

Cena 51 403 Kč