O NÁS

Vítejte ..!

s těmito novými stránkami nabízíme "virtuální" návštěvu společnosti Top-el, spol. s r.o., která zastupuje již 25 let firmu La Nordica-Extraflame největšícho evropského výrobce topení na dřevo a pelety.

Dále pak exkluzivního  německého výrobce krbových kamen pro nízkoenergetické domy rodinnnou firmu CERA design.

Pro náročné zákazníky dodáváme kamna, krbové vložky a především kamna  a vložky na pletety italské značky Palazzetti.

Dalším je španělský výrobce značky Carbel.  Jejich kamna a krbové vložky si našly cestu k českým zákazníkům a odborným firmám, vždy s velkým ohlasem.

Plynové topidla u nás zastupuje HI-Tech firma ITALKERO. Jsme rádi, že zde na jednom místě máte nástroj pro poznání výrobků, filozofie výroby a technické kreativity. Nebudete rušeni výrobky jiných značek a lépe tak oceníte přednosti  našich výrobků.

Nesmíme opomenout dlouhodobou spolupráci s italským výrobcem kouřovodů SAVE, který jako z mála vyrábí roury a kolena v  oboustranném smaltu, vypalovaným v peci. Jejich odolnost a dlouhá životnost přesvědčila velké množství zákazníků a obliba tohoto produktu neustále stoupá. O málo vyšší pořizovací cena, proti klasickým rourám se určitě vyplácí.

Samozřejmě mimo našich zaměstnanců, máme odborné pracovníky, kteří vám pomohou s výběrem a instalací na pomoc před koupí.

Zajišťujeme servis a opravy všech výrobků prodaných naší společností.

Budeme trvale usilovat, aby tento web byl snadno ovladatelý, vyhledávání rychlé a informace aktuální.

Pokud budete potřebovat další informace obecného nebo technického rázu, stačí se s námi spojit.

Užijte si surfování v nášem  prostoru .. a pamatujte: "... oheň je srdcem vašeho domova ..."NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ