Úvod »Kamna-vložky PALAZZETTI » Krbové vložky SUNNY FIRE

Krbové vložky SUNNY FIRE

NOVÁ KOLEKCE KRBOVÝCH VLOŽEK OD FIRMY PALAZZATTI - SUNNY FIRE.

INOVACE INSPIROVANÁ SLUNCEM.

Moderní společnost pochopila, že není lepší způsob jak se vyvíjet než žít a respektovat zákony přírody. Nové technologie se snaží vyvíjet nové malé dokonalé světy, spolehlivé, efektivní a uživatelsky přívětivé. Výrobky navržené tak, aby vyhovovly našim potřbebám.

Krbové vložky SUNNY FIRE jsou inspirovány sluncem, protože hřejí stejným, nejzdarvějším způsobem na Zemi - zářením.

Krbové vložky SUNNY FIRE mají topeniště vyloženy

speciálníGruppo_Palazzetti_Sunny_fire_terciální_vzduchGruppo_Palazzetti_Sunny_fire_vyudívky_topeništěm materiálem THERMOFIX. Jde o žáru odolný cement s vysokou akumulací tepla, který optimalizuje vyzařování tepla a tím zlepšuje proces spalování při zachování vysoké spalovací teploty. Také zvyšuje jas ohně a tím  estetický zážitek s pohledu do krbu.

Tělo vložek SUNNY FIRE je vyrobeno z tlusté ocele, které je kvalitně svařena. Na povrchu jsou navařena žebra, které zlepšují přenost tepla do okolního prostoru.

Krbové vložky SUNNY FIRE mají třístupňové spalování pro dokonalé dohořívání plynů. Předehřátý kyslík vstupuje do topeniště otvory v zadní části topeniště. Tím dochází k znovu zapálení plynného oxidu uhelnatého: 1/2 O2 + CO = CO2.

Krbové vložky SUNNY FIRE jsou vybaveny regulací hoření pro zvolení otimálního hoření v daném čase.Gruppo_Palazzetti_Sunny_fire_regulace

 

 

Všechny nabízené modely krbových vložek SUNNY FIRE mají možnost dokoupit doplněk pro napojení spalovacího vzducGruppo_Palazzetti_Sunny_fire_přívod_vzduchuhu na exteriér.

 

Tím nebude ovlivňováno vnitřní prostředí, kde je vložka instalována, jelikož všechen vzduch pro hoření bude brán z venku. Toto je vhodné pro nízkonenergetické domy, pasivní domy nebo rekonstrukce, kde dochází k utěsnění oken a dvěří.

 

Gruppo_Palazzetti_Sunny_fire_navíjení_lanek

Gruppo_Palazzetti_Sunny_fire_dorazy-dvířka

Gruppo_Palazzetti_Sunny_fire_systém_otvírán-dvířek

 

 

Krbové vložky využívají nový systém otvírádvířek s výsuvem nahoru s možností otvírání do boku pro účely čištění. Dvířka jsou zavěšena na ocelových lankách a mají pružinové dorazy.Otvírání dvířek je lehké, přesné a tiché.

 

Guppo_Palazzetti_SUNNY_FIRE_napojení

Guppo_Palazzetti_SUNNY_FIRE_obestavba

Gruppo_Palazzaetti_Sunny_fire_rámeček

 

Krbové vložky SUNNY FIRE jsou lehce  instalovatelné díky natáčecímu kolenu, které je součástí dodávky. Pro snažší obestavbu krbové vložky a začištění okolo dvířek je možné dokoupit 6 cm široký rámeček.

 

Krbové vložky SUNNY FIRE jsou spolehlivým, odolným a dlouhodobým partnerem zaručující konstantní výkony.Řadit podle 
Výrobce  doprava zdarma


doprava zdarma
doprava zdarma
doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma
doprava zdarma


novinka
doprava zdarma


novinka
doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma