BLOG - co nevíte o krbových kamnech

V roce 1996 jsme dodali první kusy výrobků italské firmy NORDICA do české republiky. Byl to sporák Romantica, kamna Minor a Junior. Tyto typy se stále prodávají ale vývoj šel neuvěřitelně dopředu a dnes LaNordica vyrábí vše na topení dřevem a peletami. Od roku 1998 dovážíme od prémiové  německé firmy CERA design výrobky nejvyšší třídy. Také v tomto roce jsme rozšířily nabídku a kouřové roury značky SAVE, které jsou oboustranně smaltované. Jsou stálobarevné, nereznou a nepropálí se. Zastoupení italské firmy PALAZZETTI nám umožňuje nabízet mramorové krby, venkovní krby, krbové vložky, krbová kamna a peletové výrobky vyšší střední třídy. Do moderníchinteriérů a  nových domů máme velký výběr krbových kamen THERMIA. Krbové vložky a kamna španělské firmy CARBEL jsou tvarově inovativní, splňují nejpřísnější požadavky na ekologii a jednoduchou instalaci. Na tomto blogu budeme psát o instalacích, zkušenostech našich zákazníků, prostě vše zajímavé v tomto oboru.

Peletová kamna Extraflame mohou vytápět domov i firmu.

Nová peletová kamna Extraflame Fiandra je komplexně vybavený "kotel" pro instalaci do domu bez ztráty tepla vedením z kotelny, nebo sklepa. Instalací v obytném protoru získáte krb, kotel a krásný kus nábytku.

celý článek

Sporákem ROSA Ready lze vytápět chalupu nebo menší dům

23. 08. 2018

Elektrokotel, propanbutanový kotel, to vše je velmi drahé vytápění. Jako náhradu lze instalovat do kuchyně sporák, který vytápí do ústředního topení. Naše poslední instalace je v kamenné chalupě, kde se topí propanbutanovým kotlem. Provoz je velmi drahý a v budoucnu není plánovaná plynofikace.

celý článek

Jaký je rozdíl topení peletami a dřevem.

16. 08. 2018

Kamna na pelet nejsou žádné obludy a mají mnoho designů, tvarů i použití. Kamna na pelety - výhody a nevýhody. Podle mého názoru mají především výhody proti topení dřevem. Velká nevýhoda je vyšší cena, která je dána složitější výrobou a osazení prvků, které v klasických kamnech nejsou.

celý článek

Nové domy potřebují na topení jiná kamna na dřevo než si myslíte.

13. 08. 2018

Do nových domů nemůžete dát jakákoliv krbová kamna na dřevo. Firma THERMIA nabízí přesně to co je vhodné.

celý článek

Kamna s troubou OMBRETA jsou v obývací kuchyni nejlepší volba.

10. 08. 2018

Krbová kamna s troubou OMBRETA si nachází stále více spokojených zákazníků. Spojení malého krbu, topení dřevem a funkční trouba je velkou předností.

celý článek

Kamna Dorella - nejlepší volba na chaty a chalupy

10. 08. 2018

Protože naše zkušenost s těmito kamny je taková. Lidé jsou spokojeni, nic se nepoškodí, rychle topí, kachle snižují povrchovou teplotu, takže se nelze popálit, mají varnou plotýnku.

celý článek

Peletová kamna GIUSSY - rychlé vyhřátí chalupy před příjezdem.

23. 07. 2018

Při příjezdu na chalupu nemusíte mrznout. Peletová kamna ji předem vytopí teplým vzduchem.

celý článek

Krbová kamna na chatu typ PIRAMIDA od Thermie

19. 07. 2018

Krbová kamna PIRAMIDA pro rychlé vytopení chat a chalup s velkým prosklením a dobrou cenou.

celý článek

Krbová kamna ALPHA favorit s největším prosklením a rychlým teplem

19. 07. 2018

Postavte si krb k okamžitému k použití ! Nemusíte schánět řemeslníky, bourat, stavět a nesmyslně platit. Nyní je tu krb ALPHA, který vám přivezeme, připojíme na komín a hned máte luxusní krb s největším sklem co si můžete představit.

celý článek

Jak se vrací zákazníci . Sálavá kamna Nordica Major jsou nejlepší pro rychlý ohřev na chatách.

19. 07. 2018

Sálavá kamna Nordica Major jsou nejlepší pro rychlý ohřev na chatách, chalupách i starších domech.

celý článek